Co zrobić, gdy starszy członek rodziny we Wrocławiu potrzebuje opieki? Doglądanie osób starszych nie jest tak łatwe, konieczne jest utrzymanie normalnej kondycji psychofizycznej a to zajmuje dużo czasu i potrzeba dużo cierpliwości. Warunki życia osób starszych powinny być jak najbardziej komfortowe. W sytuacji, gdy wymagana jest opieka nad osobą starszą, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, jaką oferuje nasza firma świadcząca taką usługę w miejscu zamieszkania seniora.

Jak zorganizować wykwalifikowaną opiekę dla osoby starszej?

Korzystając z usług naszej firmy we Wrocławiu możecie Państwo liczyć na profesjonalną opiekę nad osobą starszą w jej miejscu pobytu. Skierowana do Państwa opiekunka osób starszych zadba o jej poczucie bezpieczeństwa i komfort każdego dnia. Zatrudniamy tylko wykwalifikowane osoby, które można obdarzyć pełnym zaufaniem, mając pewność, że najbliższy członek rodziny znajduje się w dobrych rękach.

Jeżeli potrzebna jest opieka do osoby starszej, aby wesprzeć ją w konkretnych czynnościach, wyjść na spacer czy zapisać do lekarza, można zgłosić się do nas i uzgodnić zakres potrzebnej pomocy. Może być ona świadczona na różne sposoby, a mianowicie: opieka codzienna lub w wybrane dni tygodnia, może to być kilka lub kilkanaście godzin dziennie. Nasze opiekunki osób starszych przeszły specjalne szkolenia w tym zakresie, dlatego mogą wykonywać usługi pielęgnacyjne takie jak: codzienna toaleta, kąpanie, karmienie itd.

Dlaczego warto postawić na profesjonalną opiekę dla seniora?

Dla wielu osób korzystając z usług naszej firmy jest ważne, aby opiekunka cechowała się cierpliwością, otwartością i empatią. Wiele starszych osób ma różne rodzaje problemów z pamięcią, potrzebami fizjologicznymi, spożywaniem posiłków. Dlatego opieka nad takimi ludźmi wymaga dużo cierpliwości i stałego zrozumienia jego stanu wewnętrznego. Poza tym każda kierowana do Państwa opiekunka osób starszych jest osobą sympatyczną, a przede wszystkim odpowiedzialną, bo od jej rzetelności zależy zdrowie i dobre samopoczucie seniora.

Pracownicy naszej firmy posiadają duże doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje do udzielania pomocy osobom starszym, możecie Państwo liczyć, że zapewnią członkowi rodziny poczucie bezpieczeństwa i dobre samopoczucie. Oferujemy opiekę nad seniorami w każdym stanie, dotyczy to chorych na schorzenia onkologiczne i będące w stanie paliatywnym.

Reasumując zakres opieki nad osobą starszą w domu:

  • – Pomoc podczas porannego i wieczornego mycia, również w czasie kąpieli
  • – Zrobienie koniecznych zakupów, opłacenie bieżących rachunków
  • – Przygotowanie posiłku i pomoc przy jego spożywaniu
  • – Dawkowanie i podawanie leków
  • – Udanie się z seniorem na wizytę lekarską lub do banku czy urzędu
  • – Wspieranie seniora podczas realizowania jego zainteresowań
  • – Wspólne spacery, czytanie książek i spędzanie czasu z seniorem.

Obecność opiekunki osób starszych daje możliwość domownikom kontynuowania pracy zawodowej, edukacji bez obaw o pozostawienie seniora samego w domu. Koszt opieki nad seniorem we Wrocławiu zawsze ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę czas, jaki trzeba poświęcić na opiekę w ciągu dnia, obowiązki które będą należały do zakresu pracy opiekunki.

Opieka na seniorem w domu w czasie pandemii koronawirusa

Jeżeli potrzebna jest opieka do osoby starszej w domu, nie musicie Państwo obawiać się możliwość jej zarażenia Covid-19. Nasze opiekunki odbyły specjalne szkolenia do pracy z podopiecznymi w dobie pandemii i przestrzegają wszystkich nałożonych procedur. Dbają o higienę swoją oraz seniora, dezynfekują ręce i noszą rękawiczki oraz maseczki, ponadto opiekunki nie świadczą pracy w innych firmach, przychodniach czy szpitalach. Nie wystawiają się na ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Wszyscy pracownicy naszej firmy we Wrocławiu są profesjonalistami i do swojej pracy podchodzą rzetelnie i z pełną odpowiedzialnością. Nam wszystkim zależy na zdrowiu i życiu seniorów, którzy stają się naszymi drogimi podopiecznymi. Zaufajcie Państwo naszej wiedzy, umiejętnościom i kompetencjom do opieki nad osobami starszymi i schorowanymi w ich domu.

 
 

Copyright © 2021 Aukcjebezbarier.pl - WC i Łazienki Dla Niepełnosprawnych. All Rights Reserved