Agencja Trusty – opiekunka osób starszych Warszawa

Agencja Trusty – opiekunka osób starszych Warszawa
Aukcyjna nazwa:
Agencja Trusty – opiekunka osób starszych Warszawa
Aukcyjny opis firmy:

Firma Trusty specjalizuje się w opiece nad osobami starszymi w ich miejscu zamieszkania. Obszar działalności firmy obejmuje Wrocław i okolice miasta, a klientami są najczęściej osoby starsze, których rodziny, wbrew najszczerszym chęciom nie mają możliwości poświęcenia swoim seniorem wystarczająco wiele uwagi.

Wykwalifikowani pracownicy Trusty dbają o to, by organizować osobom starszym czas, codziennie sprawdzać czy wszystko jest z nimi w porządku i czy nie potrzebują czegoś, co można by dla nich załatwić od ręki. Wspomagają w realizowaniu domowych obowiązków, zabierają seniorów na spacer i troszczą się o to, by nie czuli się samotni i mieli z kim porozmawiać wtedy, gdy ich rodziny są w pracy lub mieszkają osobno i nie wpadają do nich codziennie.

Główną zasadą pracowników zatrudnionych w Trusty jest poszanowanie drugiego człowieka i praca oparta na zaufaniu, dobrych relacjach i uczciwości, dzięki czemu dzieci seniorów mają pewność, że ich dziadkowie są pod najlepszą opieką i zawsze mogą liczyć na wsparcie.

Trusty Jan Nesterowicz

Aukcyjna siedziba firmy:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
Aukcyjny nr. telefonu:
570333373
Aukcyjny NIP:
8992676608
Aukcyjny REGON:
364998539
  • Agencja Trusty – opiekunka osób starszych Warszawa
  • Agencja Trusty – opiekunka osób starszych Warszawa
 
 

Copyright © 2021 Aukcjebezbarier.pl - WC i Łazienki Dla Niepełnosprawnych. All Rights Reserved