Centrum Stomatologiczne Nadent – lekarz dentysta Wrocław

Centrum Stomatologiczne Nadent – lekarz dentysta Wrocław
Aukcyjna strona WWW:
Aukcyjna nazwa:
Centrum Stomatologiczne Nadent – lekarz dentysta Wrocław
Aukcyjny opis firmy:

Klinika Stomatologii Nadent, działająca od 2000 roku we Wrocławiu świadczy kompleksowe zabiegi stomatologiczne przywracające zdrowe zęby i piękny uśmiech. W skład personelu wchodzi wielu specjalistów z dziedziny stomatologii. Pacjenci zgłaszający się z problemem mogą na miejscu liczyć na kompleksową obsługę. Lekarze w procesie leczenia opierają się na najnowocześniejszych technikach i korzystają wyłącznie z najlepszych materiałów.

Dentysta Wrocław w Centrum Stomatologicznym Nadent

Leczenie w Nadent nie ogranicza się wyłącznie do wyleczenia zębów, ale obejmuje również sferę estetyki. Pacjent pozbywa się problemu, uzyskuje zdrowe, ale i piękne zęby. W Nadent posiadamy wiele specjalistycznych urządzeń, w tym RTG, pozwalające na szybkie i precyzyjne wykonanie zdjęcia. To ułatwia pracę lekarzom i przyśpiesza diagnozę. Pacjenci nie odczuwają bólu podczas leczenia dzięki zastosowaniu najlepszych środków znieczulających.

Leczenie przebiega w komfortowych warunkach. Ponad 20-letnia praktyka stomatologiczna Nadent jest bardzo dobrze oceniana przez pacjentów. Klinika ma umowę z NFZ, nie ogranicza się tylko do praktyki prywatnej. Każdy problem z uzębieniem może być szybko zażegnany w Centrum Stomatologii we Wrocławiu. Specjalistyczne leczenie, miła atmosfera, komfortowe warunki leczenia. Nadent leczy zęby i przywraca uzębieniu piękny wygląd. Zapraszamy.

Centrum Stomatologiczne Nadent

Aukcyjna siedziba firmy:
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław
Aukcyjny nr. telefonu:
713281222
Aukcyjny NIP:
8942597456
Aukcyjny REGON:
932225996
  • Centrum Stomatologiczne Nadent – lekarz dentysta Wrocław
  • Centrum Stomatologiczne Nadent – lekarz dentysta Wrocław
 
 

Copyright © 2021 Aukcjebezbarier.pl - WC i Łazienki Dla Niepełnosprawnych. All Rights Reserved