Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie zaburzeń rytmu serca

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie zaburzeń rytmu serca
Aukcyjna nazwa: Poradnia Kardiologiczna Dla Serca – leczenie zaburzeń rytmu serca
Aukcyjny opis firmy:

Coraz częściej problemy zdrowotne dotyczące schorzeń ze strony układu sercowo – krążeniowego dotykają już nie tylko osoby starsze, ale i młodych ludzi, żyjących i pracujących w nieustannym pośpiechu i stresie. Odczuwasz niepokojące Cię objawy? Szukasz dobrego kardiologa dla swojego Serca?

Poradnia Kardiologiczna dla Serca oferuje szeroki zakres usług, od wnikliwego wywiadu z pacjentem, badań laboratoryjnych, od profilaktyki po szczegółową diagnostykę i leczenie, w tym leczenie zaburzeń rytmu serca. Chcesz wykonać badania profilaktyczne? Przyjdź do naszej Poradni i wykonaj badania kontrolne. Masz za sobą pobyt w szpitalu, zawał mięśnia sercowego, chorujesz nad nadciśnienie tętnicze, a może jesteś w ciąży lub odczuwasz zaburzenia rytmu serca? Wykonamy poszerzoną diagnostykę ( USG dopplera, badania EKG spoczynkowe, wysiłkowe ),a nasza pani kardiolog z wieloletnim doświadczeniem, doktor Katarzyna Zabrocka – Łabaziewicz postawi diagnozę i będzie nadzorowała cały proces leczenia.

Cechuje nas profesjonalizm, fachowość lekarza, troska o zdrowie naszych pacjentów.

Zapraszamy na:
– Konsultacje
– Diagnostykę
– Leczenie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji we Wrocławiu, ul. Kamieńskiego 225/1U pod nr telefonu 71 372 61 64, w poniedziałki i środy w godz. 9.00 – 14.00.

Posiadamy nasz Punkt Konsultacyjny również w miejscowości Milicz, ul. Kopernika 1,tel. 71 384 49 05, w czwartki w godz. 9.00 – 14.00.

Nasz Poradnia Kardiologiczna dla Serca wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt wiodących firm medycznych, który pozwala na szczegółowe wykonanie wszystkich zlecanych badań.

Aukcyjna kategoria:
Aukcyjna siedziba firmy: ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
Aukcyjny nr. telefonu: 713726164
Aukcyjny NIP: 6131421573
Aukcyjny REGON: 022203944
 
 

Copyright © 2020 Aukcjebezbarier.pl - WC i Łazienki Dla Niepełnosprawnych. All Rights Reserved