Konsultacje psychologa w Poradni Psychologicznej Proterapeutica Wrocław

Konsultacje psychologa w Poradni Psychologicznej Proterapeutica Wrocław
Aukcyjna nazwa: Konsultacje psychologa w Poradni Psychologicznej Proterapeutica Wrocław
Aukcyjny opis firmy:

Poradnia Proterapeutica zajmuje się udzielaniem pomocy na płaszczyźnie psychiatrycznej, psychologicznej i logopedycznej. Na zespół specjalistów składają się psychiatrzy, psychologowie, terapeuci oraz logopedzi z wieloletnim doświadczeniem, którzy stale doskonalą swoje umiejętności.

Poradnia oferuje psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz par i małżeństw, psychoterapię dzieci i młodzieży, konsultacje i leczenie psychiatryczne oraz diagnozę i terapię logopedyczną dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Pomoc świadczona jest osobom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, cierpiącym na zaburzenia osobowości, uzależnionym oraz osobom mającym różnego rodzaju trudności w życiu osobistym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, również z zagranicy, poradnia przeprowadza konsultacje i oferuje pomoc psychologiczną interaktywnie online poprzez Skype oraz oferuje wizyty domowe. Rejestracja jest czynna 24/7 i wszelkie zgłoszenia są mile widziane telefonicznie lub za pośrednictwem maila.

Aukcyjna kategoria:
Aukcyjna siedziba firmy: ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Aukcyjny nr. telefonu: 663875291
Aukcyjny NIP: 8961399071
Aukcyjny REGON: 362700702
 
 

Copyright © 2020 Aukcjebezbarier.pl - WC i Łazienki Dla Niepełnosprawnych. All Rights Reserved