Lekarz okulista w Centrum Medycznym Helemejko Wrocław

Lekarz okulista w Centrum Medycznym Helemejko Wrocław
Aukcyjna strona WWW: okulista wrocław
Aukcyjna nazwa: Lekarz okulista w Centrum Medycznym Helemejko Wrocław
Aukcyjny opis firmy:

Helemejko to działające we Wrocławiu centrum medyczne, gdzie zawsze czekają na Was najlepsi okuliści. Jeżeli czujecie, że macie problem ze wzrokiem i szukacie ratunku, to koniecznie zapiszcie się do nas na wizytę. Postaramy się, abyście mogli w naszym centrum zjawić się jak najszybciej w celu dokonania diagnostyki i wdrożenia odpowiednich metod leczenia.

Obecnie zgłasza się do naszych okulistów wielu pacjentów, którzy mają do czynienia z zespołem suchego oka. Głównymi przyczynami takiego stanu rzeczy jest niewystarczająca produkcja łez przez gruczoł łzowy oraz nadmierne odparowywanie filmu łzowego. Osoby, które w odpowiednim czasie nie podejmą się leczenia tego zjawiska mogą doprowadzić do poważnego uszkodzenia wzroku.

Miło nam poinformować, że Helemejko jako jedyne posiada urządzenie Rexon-Eye, dzięki czemu w lepszy i skuteczniejszy sposób jesteśmy w stanie pomóc naszym pacjentom w diagnozowaniu zespołu suchego oka. Zaufajcie naszym okulistom, a będzie cieszyć się dobrym wzrokiem przez bardzo długi czas. Zapraszamy na wizytę.

Aukcyjna kategoria:
Aukcyjna siedziba firmy: ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
Aukcyjny nr. telefonu: 660206896
Aukcyjny NIP: 8981029578
Aukcyjny REGON: 930332280
 
 

Copyright © 2020 Aukcjebezbarier.pl - WC i Łazienki Dla Niepełnosprawnych. All Rights Reserved