Auto GTA – skup samochodów od osób niepełnosprawnych

Auto GTA – skup samochodów od osób niepełnosprawnych
Aukcyjna strona WWW: skup samochodów wrocław
Aukcyjna nazwa: Auto GTA – skup samochodów od osób niepełnosprawnych
Aukcyjny opis firmy:

Skup samochodów AUTO GTA ? firma z siedzibą we Wrocławiu, działająca w branży motoryzacyjnej od 2009 roku. Zajmujemy się skupowaniem wszelkiego rodzaju pojazdów od właścicieli prywatnych oraz firm. Obszar naszego działania obejmuje głównie województwo dolnośląskie, ale również opolskie i lubuskie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam nieustannie doskonalić nasze umiejętności i dostosowywać się do zmiennych potrzeb naszych klientów.

Mogą Państwo liczyć na atrakcyjne wyceny aut, korzystne dla Was oraz profesjonalne i szybkie formalności związane ze skupem auta lub innego pojazdu. Kupujemy od Państwa wszelkie auta z okresu 1990-2017 w każdym stanie technicznym (zadbane i w bardzo dobrym stanie, mniej lub bardziej zniszczone czy uszkodzone, po wypadkach i nadające się tylko do złomowania i kasacji. Wszelkie szczegóły znajdą Państwo w zakładce ?Skup samochodów?.

Jeżeli chcą Państwo szybko i w korzystnej cenie sprzedać auto, prosimy o kontakt telefoniczny z nami lub poprzez wypełnienie specjalnego formularza na stronie ?Wycena online?. Wstępną wycenę możemy wykonać telefonicznie, a ostateczną na miejscu po dokładnym zbadaniu stanu technicznego i sprawności auta. Oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący dojazd do miejsca wskazanego przez klienta. Zapraszamy do kontaktu z nami. Korzystna sprzedaż auta lub innego pojazdu tylko u nas w AUTO GTA.

Aukcyjna kategoria:
Aukcyjna siedziba firmy: ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Aukcyjny nr. telefonu: 730117117
Aukcyjny NIP: 8951876724
Aukcyjny REGON: 020742967
 
 

Copyright © 2020 Aukcjebezbarier.pl - WC i Łazienki Dla Niepełnosprawnych. All Rights Reserved